Laivošana, riteņbraukšana un citas iespējas: aicina uz aktīvā tūrisma dienu Rēzeknē

Laivošana, riteņbraukšana un citas iespējas: aicina uz aktīvā tūrisma dienu Rēzeknē
Foto: Shutterstock

Sestdien, 9. jūnijā, Festivāla parkā (Pils ielā 17, Rēzeknē) rēzeknieši un pilsētas viesi varēs iepazīt aktīvā tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus, piedalīties bezmaksas laivošanā pa Rēzeknes upi un doties velo ekskursijā "Rēzeknes 7 pakalni".

Aktīvā atpūta viennozīmīgi ir neatņemama vasaras sastāvdaļa, tādēļ 9. jūnijā tiks atklāta sezona arī Rēzeknē. Festivāla parkā varēs sastapt daudz aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzējus, kuri demonstrēs savus piedāvājumus, iepazīstinās un pastāstīs par to, kurp doties un ko izbaudīt siltās sezonas laikā Rēzeknē un novadā.

Festivāla parkā no pulksten 10 līdz 14 atpūtniekus gaidīs kartingi, ielas florbola laukums, jauniešu centra "Joniors" izklaides un atrakcijas, kvesta istabas mīklas, zumbas un radošo pakalpojumu centra "Zeimuļs" jauniešu aktivitātes "Bumbas kā bungas" paraugdemonstrējumi, peintbola ekipējuma apskate, bērniem – sumo rings un velokarti. Apmeklētajiem būs iespēja arī uzzināt šīs sezonas aktualitātes no olimpiskā centra "Rēzekne" āra peldbaseina, zirgu sētas "Untumi" un pirts kompleksa "Resento SPA", turklāt Dabas aizsardzības pārvalde stāstīs par Rāznas nacionālā parka jaunumiem. Savukārt tie, kas precīzi atbildēs uz četriem āķīgiem jautājumiem, varēs izmēģināt veiksmi loterijā un laimēt dāvanu kartes un atlaižu kuponus aktīvajai atpūtai un izklaidei.

Laivošana, riteņbraukšana un citas iespējas: aicina uz aktīvā tūrisma dienu Rēzeknē
Foto: PantherMedia/Scanpix

Drošsirdīgajiem no pulksten 10.30 līdz 12 būs iespēja bez maksas izbaudīt laivošanas priekus (no Krasta ielas 47 (vecajām Lesčinska dzirnavām) līdz Festivāla parkam), bet pulksten 12 visi riteņbraukšanas entuziasti ir aicināti doties velo ekskursijā "Rēzeknes 7 pakalni". Septiņos pieturas punktos jeb pakalnos ekskursantus sagaidīs zinoši un aizrautīgi stāstnieki, kuri iepazīstinās ar katra pakalna unikālo stāstu.

Vēlāk ikviens ir aicināts pievienoties piknikā pie Kovša ezera kopā ar veikparka "GoWake" paraugdemonstrējumiem, SUP dēļa izmēģinājumiem un lielisku mūziku.

Savlaicīgi pieteikties laivošanai un velobraucienam iespējams šeit.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl