Pastāsti par saviem piedzīvojumiem, dodoties dabā! Piedalies 'Tūrisma Gida' konkursā un laimē balvas
Foto: Shutterstock

Lai arī doties dabā var un vajag vienmēr, pavasara siltais gaiss un pirmie saules stari tā vien mudina pie sevis pat kūtrākos dabā gājējus. Tomēr skaidrs ir viens – daba uzlādē un sagādā piedzīvojumus ik uz soļa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tūrisma Gids" kopā ar veikalu "Ceļotājs" aicina ikvienu pagremdēties atmiņās un atminēties kādus kuriozus vai ne tik jautrus piedzīvojumus, ko nācies pieredzēt, dodoties dabā. Pats esi iekūlies kādā amizantā situācijā, daba likusi pārvarēt šķēršļus vai arī esi sastapies ar kādu baisu meža zvēru? Tie ir tikai daži minējumi, jo katra pieredze ir neatkārtojama!

Kad kāds atgadījums izkristalizējies, dodies uz "Tūrisma Gida" feisbuka lapu un pie attiecīgā konkursa to ieraksti komentārā. Kāds laimīgais savā īpašumā iegūs ūdens pudeli un miturmnecaurlaidīgu telefona maciņu no veikala "Ceļotājs". Uzvarētājs feisbuka lapā tiks paziņots 9. aprīlī.

Dodies dabā un pastāsti par saviem piedzīvojumiem!

Savukārt turpinājumā "Tūrisma Gids" aicina iedvesmoties no citiem ceļotājiem un viņu iespaidīgajiem piedzīvojumiem gan Latvijā, gan citviet!

Tags

Trakajiem pieder pasaule
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam