Tūrisma akcijā aicina iepazīt Latgali un Aukštaitiju Lietuvā
Foto: Publicitātes attēli

Rēzeknes tūrisma attīstības centrs šogad aicina piedalīties Latvijas un Lietuvas apceļotājus tūrisma akcijā "Brīvdienas pie kaimiņiem", kuras laikā no 1. jūnija līdz 15. septembrim ir iespēja apmeklēt 30 akcijas vietas Latgales un Aukštaitijas reģionos Lietuvā, kā arī iegūt vērtīgas balvas.

Akcijas mērķis ir popularizēt Latgali lietuviešu ceļotāju vidū, kā arī iepazīstināt vietējos iedzīvotājus ar Aukštaitijas reģiona tūrisma piedāvājumu, tādā veidā sekmējot savstarpējo sadarbību un stimulējot tūrisma attīstību abos reģionos.

30 objekti, kas apkopoti brošūrā, izvēlēti tā, lai aptvertu pēc iespējas plašāku teritoriju abos reģionos, mudinot ceļotājus doties tālāk jeb ārpus sev ierastajiem brīvdienu maršrutiem. Tā kā akcija turpināsies visu vasaru, tās dalībniekiem ir iespēja pašiem organizēt savus ceļojumus. Tas var būt garāks divu, trīs dienu brauciens vai vairāki vienas dienas izbraucieni. Pats galvenais – akcijas dalībniekiem nav jābūt no Latgales vai Aukštaitijas - "Brīvdienās pie kaimiņiem" var piedalīties ikviens.

Tūrisma akcijā aicina iepazīt Latgali un Aukštaitiju Lietuvā
Foto: Publicitātes attēli

Apceļošanas akcijas noteikumi ir ļoti vienkārši. Ceļotgribētājiem ir jāapmeklē objekti, katrā iegūstot apstiprinājuma zīmodziņus akcijas brošūrā tiem paredzētajās vietās. Visas iesniegtās derīgās brošūras ar vismaz 15 apmeklētiem objektiem abos reģionos kopā, piedalīsies balvu izlozē. Brošūras iespējams iegūt pasākumā iesaistītajos tūrisma informācijas centros un akcijas objektos.

Balvu fondā iekļauta, piemēram, nakšņošana divām personām spa, ielūgumi uz izvēlētu koncertu Latgales vēstniecībā "Gors", piedzīvojumi kalna rodeļu trasē, ekskursija gaisa pastaigu trasē Anīkšķos un citi piedāvājumi no reģionu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Akcijas noslēgums, izloze un rezultātu paziņošana notiks 27. septembrī, kad tiks noskaidroti 10 laimīgie, kas iegūs vērtīgās akcijas balvas.

Tūrisma akcijā aicina iepazīt Latgali un Aukštaitiju Lietuvā
Foto: Publicitātes attēli

Akcija "Brīvdienas pie kaimiņiem" būs interesanta ikvienam, jo tajā izcelti visdažādākie objekti. Latgalē akcijas vietu skaitā iekļauti Ūdenstūrisma attīstības centrs "Bāka" Lubānas ezera krastā un atpūtas komplekss "Ezerkrasti" Rāznas ezera krastā, kur būs iespējams izbaudīt vasarīgu atpūtu. Ģimenēm noteikti liksies interesants mini zoo "Rozīte" un radošo pakalpojumu "Zeimuļs" apmeklējums Rēzeknē. Savukārt, kulturālu baudījumu cienītājiem būs iespēja apmeklēt Latgales Kultūrvēstures muzeju, Lūznavas muižu u.c. objektus. Lietuvas pusē ceļotāji aicināti apmeklēt Zarasai novada muzeju un panorāmas tiltu, Trusīšu ieleju Utenas novadā, Lietuvas etnokosmoloģijas muzeju, gaisa pastaigu taku Anīkšķos un citus saistošus objektus.

Tūrisma akcijā aicina iepazīt Latgali un Aukštaitiju Lietuvā
Foto: Publicitātes attēli

Vairāk informācijas par akcijas norisi un noteikumiem meklē šeit vai, zvanot pa tālruni +371 26332249.

Source

Tūrismagids
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form