Video: Lidosta 'Rīga' pārsteidz ceļotājus ar iespēju fotografēties sniega bumbā
Foto: Riga International Airport

Ziemassvētku laikā svētku atmosfēru cenšas uzburt it visur. Arī lidostā "Rīga" svētku noskaņa un pārsteigumi tiek radīti ik gadu. Šogad ceļotājus, kas gaida savu reisu vai ielido Rīgā, sagaidījis pārsteigums – improvizēta sniega bumba, kurā ikviens var ieiet un nofotografēties. Kā redzams video, šo iespēju izmantoja arī grupas "Prāta Vētra" dalībnieki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lidostas "Facebook" profilā publicēta arī virkne fotogrāfiju, kur redzams, ka pasažieri un arī lidostas darbinieki labprāt fotografējas bumbā.

Arī apsveikuma video, kurā kādai ceļotājai tiek radīta svētku noskaņa lidostā, jau iemantojis popularitāti sociālo tīklu lietotāju vidū.

Jau pirms kāda laika arī pasaules lielākās lidostas publicēja aizkustinošus un jaukus apsveikumu video. Piemēram, Londonas Hītrovas lidostā jau otro gadu šādā video galvenie varoņi ir rotaļu lācīši. Vairāk lasiet šeit.

Tags

Rīga Starptautiskā lidosta Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form