Vietas Latvijā, kur jau šajās brīvdienās atklās tūrisma sezonu
Foto: Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē

Lai arī liela daļa pilsētu un apskates vietu tūrisma sezonu izvēlas atklāt maija otrajā pusē, piemēram, Muzeju nakts laikā, vairāki, nu jau tradicionāli pasākumi notiks arī šajā nedēļas nogalē. Tā nu Koknesē modinās samu, bet Tērvetē - pasaciņu. Savukārt Ikšķilē notiks orientēšanās, bet Lauku ceļotājs vasaras sezonu jau ierasti atklās ar "Atvērtajām dienām laukos".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sama modināšana

Vietas Latvijā, kur jau šajās brīvdienās atklās tūrisma sezonu
Foto: Publicitātes foto


Sestdien, 14. maijā, jau tradicionāli ar Daugavas Sama modināšanas svētkiem tiks atklāta Kokneses tūrisma sezona.

Šogad Kokneses puses tūrisma piedāvājumā uzsvars tikšot likts uz jaunizveidotajiem ūdenstūrisma maršrutiem ar jaunām laivu piestātnēm Kokneses pilsdrupās, Likteņdārzā un pavisam jaunā vietā, pie bijušā bērnudārza "Gundegas" Daugavas upes krastā, pastāstīja Kokneses tūrisma centra direktore Daina Liepiņa.

Tūrisma sezonas atklāšanas dienā ikviens varēšot arī atklāt jauno vikingu laivas "Nameisis" ūdenstūrisma maršrutu "Kokneses pilsdrupas" – "Likteņdārzs". Brauciena laikā laivas kapteinis būšot arī gids, kurš ar savu stāstījumu iepazīstinās ar pilsdrupu apkārtnē cilvēku skatam zudušo apkārtni un Likteņdārza vienreizējo ainavu, un stāstu. Kokneses pilsdrupās nedēļas nogalēs būs iespēja apgūt pavisam jaunas prasmes – rakstīšanu ar spalvu.

Vairāk lasiet šeit.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Anna Brigadere Ģimene Ikšķile Koknese Likteņdārzs Latvija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form