Ceļot ar vērienu: stāsti par avantūristiem, kas piedzīvojumos pavadījuši mēnešus un pat gadus

Ceļot ar vērienu: stāsti par avantūristiem, kas piedzīvojumos pavadījuši mēnešus un pat gadus
Foto: Shutterstock

Aizceļot kaut kur nedēļas nogalē vai nedaudz garākā atvaļinājumā, protams, ir lieliski. Tomēr dažiem no mums pavīd iespēja pasauli iepazīt daudz ilgāk un pamatīgāk, dodoties tālākos ceļos.

Doties apmaiņas programmā, vienkārši interesanti izmantot brīvo laiku, pamest darbu un nopirkt vienvirziena biļetes uz kādu valsti – iemesli un apstākļi, kādos šie ceļotāji nolēmuši doties garākos piedzīvojumos, ir dažādi. Tomēr viens ir skaidrs – šajā laikā gūta fantastiska un neatņemama pieredze, kas nekur nepazudīs.

Vieni šim piedzīvojumam atvēlējuši mēnešus, otri – gadus. Ja kāds šajā laikā mēģina apceļot pēc iespējas vairāk, citi izvēlas laiku pavadīt nesteidzīgi un līdz mielēm iepazīt vienu konkrētu zemi. Kā pieņemt lēmumu, lai pamestu ierasto, stabilo vidi un dotos šādā avantūrā? Un kā galu galā šiem cilvēkiem ir gājis?

Šoreiz "Tūrisma Gids" izcēlis vairākus stāstus par tiem, kuri izvēlējušies no mājām aizbraukt uz daudz ilgāku laiku, lūkojot un izpētot tuvākas un tālākas vietas.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl