Netici savām acīm: trīs vietas pasaulē, kur tapuši realitātei neatbilstoši foto
Foto: instagram.com/jxavierrc

Ņemot vērā, ka šobrīd ceļojumus aizstāj virtuālās ekskursijas un bilžu apskate, aizvien lielāku uzmanību pievēršam to izpildījumam. Vai arī tu redzējis fotogrāfijas, kurās cilvēki brīvi karājas kraujas malās vai mierīgi stāv dīķa vidū, nesaslapinot drēbes? Atsevišķas no tām patiesi neatbilst realitātei. Ja fotoaparāts novietots pareizajā leņķī, nav vajadzīgas pat speciālas lietotnes, kas bildes pārveido, jo apmānīt aci nav nemaz tik sarežģīti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz "Tūrisma Gids" lasītāju uzmanību vēlamies vērst vietām, kurās top "neīstas" fotogrāfijas. Tām labi atbilst teiciens – ne viss ir tā, kā izskatās, jo šķietami ārkārtīgi bīstamas vai pasakaini skaistas bildes cilvēkiem izdevies uzņemt, galveno objektu pareizi iekadrējot vai ņemot talkā kādu palīglīdzekli, piemēram, spogulīti.

Vērts piebilst, ka teju uz visām ceļojumu jāskatās ar kritisku aci. Šajā gadījumā runa nav par fotošopu, bet gan bildes uzņemšanas brīdi. Nereti tādas slavenās vietās kā Tadžmahals, Ēģiptes pirmamīdas vai Spāņu kāpnes Romā bildē redzamas teju kā pamesti objekti. Lieki piebilst, ka laikā, kad ceļot bija droši, šajās vietās gozējās ārkārtīgi daudz cilvēku, precīzāk – tur bija jāsastopas ar tūristu jūrām. Reālo situāciju pasaulslavenās vietās pirms pandēmijas vari apskatīt šajā rakstā.

Savukārt turpinājumā aicinām iepazīties ar trim vietām pasaulē, kur top "neīstas" fotogrāfijas. Kad nākamreiz tās kaut kur manīsi, vairs neļausies sevi apmānīt!

Tags

Ceļojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form