5 neparastas naktsmājas tepat Latvijā, kur pavadīt brīvdienas
Foto: Glempings "Klaukas"

Citi vasaru mēra atvaļinājumos, bet citi – piedzīvojumos. Ne vienmēr atpūtai varam izbrīvēt tik daudz laika, kā gribētos. Kā vissaturīgāk pavadīt īsas brīvdienas un atgūtu enerģiju?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kad šovasar sajūti vēlmi pilsētas trokšņu vietā paklausīties putnu dziesmas un pārmaiņus pēc ienirt nevis ļaužu burzmā, bet upē, ezerā vai jūras viļņos – šeit dažas atpūtas vietas, kuras spēs pārsteigt tepat Latvijā.

Nakšņo uz ezera

5 neparastas naktsmājas tepat Latvijā, kur pavadīt brīvdienas
Foto: Bed&Boat arhīvs


Šis ir jaunums, jo naktsmājas atvērušās tikai šovasar.

Šī ir iespēja nakšņot ar skatu uz ezeru, privāto laivu garāžā un pilsētas izklaidēm rokas stiepiena vai laivas brauciena attālumā.

"Bed&Boat" ir divstāvīgs namiņš – laivu garāža uz ūdens ar privāto laivu, ar skatu uz Alūksnes ezeru un Livonijas ordeņa pilsdrupām.

"Bed&Boat" namiņš atrodas Alūksnes iekšezerā, kas vienlaikus ir pilsētas centrs. Blakus ir izbruģēta bezmaksas autostāvvieta, kultūras centrs, kafejnīcas, peldvietas, estrāde, pilsdrupas, jaunā pils, volejbola, basketbola un futbola laukumi, bērnu laukums, skatu tornis un vairākas pastaigu takas Alūksnes pils parkā. Ko apskatīt Alūksnē, lasi šeit.

Namiņā vienlaicīgi var nakšņot četri cilvēki. Ir divi izlaižami dīvāni, kurus var pārveidot par divguļamām gultām. Ar laivu izbraucienā pa ezeru var doties trīs pieaugušie vai divi pieaugušie un divi bērni. Laiva ir pietiekami liela.

"Bed&Boat", Alūksne www.facebook.com/bednboat.lv

Airbnb naktsmājas uz ezera Alūksnē

Tags

Airbnb Alūksne Cēsis Dagda Gauja Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form