Atpūta zilo ezeru zemē: aktīvā tūrisma jaunumi Latgalē
Foto: Publicitātes attēli

Pavasaris ir aktīvs gadalaiks, kad pēc ziemas gribas baudīt sauli un dabu. Šis gads aktīvā tūrisma jomā Latgalē nāk ar vairākiem jaunumiem. Kādiem? Ar tiem "Tūrisma Gida" lasītājus iepazīstina Latgales reģiona tūrisma asociācijas "Ezerzeme" pārstāve Iveta Šņepste.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Velo piedzīvojumu trase un disku golfa laukums Balvos

Atpūta zilo ezeru zemē: aktīvā tūrisma jaunumi Latgalē
Foto: Publicitātes attēli

2018. gada augustā tika atklāts pirmais un pagaidām vienīgais disku golfa laukums Latgalē, kura dibinātāju mērķis bija mudināt ģimenes ar bērniem pievērsties kopīgam un aktīvam brīvā laika pavadīšanas veidam – disku golfam. Ar laiku plānots šo atpūtas veidu attīstīt arī profesionālā līmenī. Šobrīd Latvijas Disku golfa federācijas licencēto spēlētāju reitingā ir 130 cilvēki, un kopumā valstī izveidoti 18 dažādi laukumi.

Laukumam Balvos ir deviņi celiņi. Disku golfa noteikumi līdzinās ierastā golfa spēlei – uzdevums ir nogādāt disku grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu.

Spēle interesēs gan ģimenes ar bērniem, gan skolēnu grupas, tāpat azartisku spēles garu var iegūt arī pieaugušo kompānijas. Kādēļ lai aktīvi nepavadītu kādus svētkus?

Disku golfa laukums atrodas Balvos, Partizānu ielā 2A un pieejams bez maksas. Tāpat darbojas arī bezmaksas inventāra noma, iepriekš piesakot Balvu sporta skolā (Alejas iela 2, tālrunis 26686019).

Atpūta zilo ezeru zemē: aktīvā tūrisma jaunumi Latgalē
Foto: Publicitātes attēli

Blakus disku golfa laukumam atrodas velo piedzīvojumu trase, kas tika izveidota pagājušā gada nogalē, bet tiks atklāta šī gada maijā ar aktīvās atpūtas pasākumiem visai ģimenei.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form