Brīvdienu maršruts: interesantas vietas, ko apskatīt Tērvetē
Foto: Tērvetes TIC arhīvs

Ja brīvdienu plāni vēl nav izkaldināti, lūk, ideja, kā fantastiski pavadīt aizraujošu nedēļas nogali. Tērvete – Sprīdīša laimīgā zeme un viena no tūristu iecienītajām vietām Latvijā. Ko tur apskatīt? Kopā ar Tērvetes tūrisma informācijas centru piedāvājam interesantus un saistošus apskates objektus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Annas Brigaderes memoriālais muzejs

Brīvdienu maršruts: interesantas vietas, ko apskatīt Tērvetē
Foto: Tērvetes TIC arhīvs

Dižu, tumši zaļu egļu ielokā atrodas Annas Brigaderes memoriālais muzejs "Sprīdīši" – mājas, kas viņai piešķirtas 25 gadu literārās darbības jubilejā.

Ekskursiju pa Tērveti droši var sākt ar rakstnieces mājas un "Sprīdīšu" apkārtnes apmeklējumu. Te ik uz soļa sajūtama rakstnieces klātbūtne – dzīvojamās istabas saglabātas tā laika izskatā, aplūkojama grāmatu kolekcija. Tāpat "Sprīdīšu" saimniece Rasma Rapa kodolīgi un interesanti pastāsta par rakstnieces dzīvi un Tērveti, kāda tā bijusi gandrīz pirms simts gadiem. Muzeja ēkā, blakus čalojošajai Tērvetes upītei, atrodas kafejnīca.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form