Foto: Ventas rumbā sācies pavasara šovs – Kuldīgā lec zivis
Foto: Sandris Kuzmickis

Pavasara atnākšanu nešaubīgi ik gadu apliecina zivis Kuldīgā, kuras cītīgi lec pāri Ventas rumbai, dodoties uz nārsta vietām. Šogad šis zivju šovs jau ir sācies un priecē interesentus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Katru pavasari Kuldīgā labāko nārsta vietu meklējumos dodas vimbas, kuras saskaras ar dabīgu šķērsli – 240 metrus plato Ventas rumbu. Pārvarēt to spēj tikai retā zivs, bet šie mēģinājumi izvēršas par īstu dabas izrādi.

"Atbildot uz šī mēneša aktuālāko jautājumu – jā, zivis jau lec! Pamazām gaisam un ūdenim uzsilstot, vimbas kļūst aktīvākas un jau izmēģina savus augstākos lēcienus," sociālajos tīklos rakstīja "Visit Kuldīga" pārstāvji.

Brīnišķīgus foto izdevies iemūžināt ar fotogrāfam Sandrim Kuzmickim, kurš ar skaistajiem kadriem padalījās ar "Tūrisma Gida" lasītājiem.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form