Iespaidīgi kadri: Vējš, viļņi un putni Liepājas Ziemeļu molā
Foto: Edgars Pohevics Photography

Ziemeļu mols, kas būvēts 19. gadsimta beigās, ir visai skaista vietā Liepājā. Kā gan to neiemīlēt – šeit lūkojama jūra, kā arī izbaudāms pamatīgs vējš un brīvības sajūta. Un tieši tas ir saderīgs mikslis skaistām fotogrāfijām.

Paša Ziemeļu mola kopgarums ir 1800 metri, bet platums – 7,35 metri, teikts Kurzemes tūrisma asociācijas mājaslapā. Laikā, kad vējš pieņemas spēkā, tieši šeit vērojamas interesantas dabas spēku spēles – viļņi ar lielu ātrumu triecas molā, radot varenas šļakatas.

Ar lieliskiem kadriem atkal izdevies pārsteigt fotogrāfam Edgaram Pohevičam, kurš ar savu veikumu bija ar mieru padalīties arī ar "Tūrisma Gida" lasītājiem.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, distancēties un šajā laikā būt piesardzīgiem, saudzējot gan sevi, gan citus, tāpēc piedāvā skaistos mirkļu baudīt attālināti.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form