Labiekārtota vieta atpūtai: pastaigu laipa gar Sventes ezeru
Foto: LETA

Daugavpils novadā meklējama skaista pastaigu vieta – Sventes ezera taka, kas piedāvā mierpilnu atpūtu pilsētas nogurdinātajiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā jau priekšā pačukst nosaukums, tā atrodas pie ainaviskā Sventes ezera. Labiekārtotajā Sventes ezera takā rekonstruēts pastaigu celiņu tīkls ar soliņiem, atpūtas un piknika vietām, lapenēm, pastaigu laipām, skatu platformām un citiem infrastruktūras elementiem. Izveidots arī stāvlaukums automašīnām, teikts tūrisma ceļvedī "Visit Daugavpils".

Ja atrodies šajā pusē, vērts liks aiz auss, ka samērā netālu atrodas arī Sventes muiža, kā arī tai blakus esošais Militārās tehnikas muzejs. Savukārt, ko vēl piedāvā Daugavpils, atradīsi te.


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form