Neparasti zili vai interesantu apskates objektu ieskauti: vilinoši karjeri Latvijā
Foto: Mārtiņš Laģis

Eksotiski zilgans ūdens vai labiekārtota un apskates objektiem bagāta apkārtne – tieši šie ir galvenie iemesli, kādēļ šie karjeri Latvijā ir tik iecienīti. Kāds jau gadu gadiem bijis apmeklēts, bet cits tikai salīdzinoši nesen uzsācis savu slavas gājienu. Lūk, skaisti karjeri patīkamai atpūtai!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pierīgas slēptais dārgums: dabas taka ap Līdumu karjeru

Šo dabas taku droši varētu nosaukt par mazo Pierīgas slēpto dārgumu, kur izbaudīt mieru un klusumu, turklāt arī kārtīgi izstaigāties.

Neparasti zili vai interesantu apskates objektu ieskauti: vilinoši karjeri Latvijā
Foto: Alise Lūse

Līdumu karjers atrodas tikai 30 kilometrus no Rīgas, Olaines novadā. 2018. gada nogalē šeit veikti apjomīgi labiekārtošanas darbi, izbūvējot fantastisku pastaigu laipu un labiekārtojot ūdenskrātuves apkārtni ar soliņiem, galdiņiem, griliem, rotaļu laukumu un pat kafijas aparātu.
Lasīt vairāk


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form