Šovasar Balvu ezerā darbosies peldošs atrakciju parks
Foto: SIA “Wake up Balvi”

Veikparkā "Wake up Balvi", kas darbojas Balvu ezerā, šovasar būs vienreizēja iespēja baudīt ko vēl nebijušu – peldošu atrakciju parku, pastāstīja Balvu novada tūrisma informācijas centra pārstāve Ineta Bordāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šobrīd atrakciju parkā notiek pēdējie sagatavošanās darbi, lai jau vistuvākajā laikā tas uzsāktu darbību. Plānots, ka izklaides parks stiepsies aptuveni 1000 kvadrātmetru platībā, pastāstīja Bordāne.

Līdz šim veikparkā ir pieejamas veikošanas iespējas ar inventāra nomu, SUP dēļu, laivas un katamarānu noma, kā arī āra kubuls un jumta terase atpūtai un ainavas baudīšanai pie Balvu ezera, Dzirnavu ielā 1f, Balvos.

Plašāka informācija mājaslapā, kā arī rezervācijas un papildus informācija pa tālruni 28380879.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko atpūtas vietu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form