Mākslīgā skaistuma popularitāte, "uztjūnētas" sievietes, plastiskās ķirurģijas industrijas vilinājums – tā ir mūsdienu realitāte. Jaunajā "DelfiTV" raidījumā "Par TO pašu" runājam par sieviešu vēlmi izskatīties arvien labāk un labāk, un kā dēļ viņas to dara – pašas sev vai tomēr vīriešu priekam?

Liene un Evita ir dāmas labākajos gados, kuras savā izskatā iegulda apmēram 500 eiro mēnesī, neskaitot plānotas operācijas. Viņas zina, ka pastāv atkarība no "tjūninga", tomēr Liene jau ieplānojusi nākamos uzlabojumus. Abas dāmas gan ir vienisprātis, ka 20 gadu vecumā aizrauties ar operācijām ir neprāts, jo "rezultātā viņas izskatās vecākas par mums!"

"Man liekas, ka tas nebija tas labākais silikons... Tāds kā štengrs, tvirts flaberis. Bet īstā krūts ir daudz maigāka," saka šovmenis Jānis Krīvēns, kuram labāk patīk dabiskas sieviešu krūtis. Savukārt bokseris Juris silikona krūti "uz tausti" salīdzina ar muskuli.Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!