'Atsaucība ir fantastiska, trūkst koordinācijas' – Ušackis par palīdzības sniegšanu Ukrainai

Cilvēku atsaucība ir fantastiska, bet trūkst konkrēto atbildīgo personu, kas Latvijā koordinētu palīdzības sniegšanu cilvēkiem no Ukrainas, raidījumā "Aizmugurē" pauda basketbola aģents un bijušais Nacionālo bruņoto spēku kapteinis Raivis Ušackis.

Taujāts par to, cik Latvijas sporta sabiedrība ir organizēta, sniedzot palīdzību cilvēkiem no Ukrainas, Ušackis uzvēra, ka "sabiedrība ir fantastiska", bet trūkst konkrētas personas, kas koordinētu palīdzības sniegšanu un bēgļu uzņemšanu.

Runājot par sportistu uzņemšanu, basketbola treneris Igors Miglinieks sacīja, ka ir "labs izpildītājs", bet "visam vajadzīgs vadītājs", tāpēc viņš vērsās pie pašvaldības vadītāja un izteica gatavību iesaistīties un palīdzēt. "Es esmu gatavs darīt, dodiet man darbu," piebilda Miglinieks.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.