No 'TikTok' video un laboratorijām līdz 'Vitālijs saka – grib atņemt valsti' – Briedis par kara iemesliem

"Man bija jautājums kāpēc? To, ka ir iebrukts, tas ir skaidrs, bet jautājums ir kāpēc?" tā bokseris Mairis Briedis raidījumā "Aizmugure" skaidroja savu nevēlēšanos 2022. gada februārī paust atbalstu Ukrainai. Viņaprāt, medijos tolaik esot bijušas lasāmas dažādas versijas, par iebrukuma iemesliem, tostarp par "kaut kādām laboratorijām". Uz precizējošiem jautājumiem, kādus tieši medijus tolaik patērējis, Briedis atzina, ka viņam lasīšanai neatliekot laika, un viņš skatoties "TikTok" video. Tagad gan Brieža pozīcija esot mainījusies, un tādēļ viņš arī nesen viesojies pie Kijivas mēra Vitālija Kļičko – lai parādītu savu pozīciju ar darbiem, ne vārdiem. Briedis norādīja, ka Krievija un tās prezidents Vladimirs Putins ir agresori, bet Ukrainai jāatgriežas 1991. gada robežās.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.