Viena stunda diskusijai ar 200 dalībniekiem – Tikmers ieskicē, kā tapa SOK skandalozais paziņojums

Kaut Latvijas sabiedrību pārsteidza Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) iecere “pa sētas durvīm” atgriezt Krievijas un Baltkrievijas sportistus starptautiskajās sacensībās, sporta funkcionāri par līdzīga lēmuma tapšanu nojautuši jau iepriekš, raidījumā “Aizmugure” atzina Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers. Nedēļu pirms paziņojuma izplatīšanas notikušas “konsultācijas”, kuru formāts gan bijis – viena stunda brīvu debašu, piedaloties 196 nacionālo olimpisko komiteju pārstāvjiem, neredzot dokumentu, kas tiek piedāvāts apspriešanai. Publicists Armands Puče šādu SOK rīcību skaidroja ar korupciju, norādot: “Neviens nenomirs, ja neaizbrauks uz olimpiskajām spēlēm. Bet Ukrainā nomirs.”

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.