Labdarības organizācijas vadītājs: Atvērām noliktavu ukraiņu bēgļiem, bet 70% lūdzēju ir vietējie

Labdarības organizācija "Be The Light" Cēsīs izveidojusi noliktavu ar mērķi dalīt drēbes un pārtiku bēgļiem no Ukrainas, tomēr šobrīd ap 70% cilvēku, kas meklē tajā palīdzību, ir vietējie - tā raidījumā "Kāpēc" organizācijas vadītājs Gints Berneckis raksturoja pašreizējo situāciju ar palīdzēšanu trūkumcietējiem. "Situācija nav no patīkamākajām un tendence nav uz to labāko pusi," viņš pauda. Arī Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretārs Ingus Alliks atzina, ka "mums nav izdevies pēdējo 15 gadu laikā būtiski uzlabot situāciju," bet uzsvēra, ka turpmāk katru gadu tiks pārskatīti minimālie ienākumu sliekšņi, no kuriem trūkumcietēji var pretendēt uz dažādiem valsts un pašvaldību pabalstiem.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.