'Spried ar Delfi' par pārcelto XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi. Pilns ieraksts

Tiek meklēti risinājumi, vai un kā šogad varētu notikt XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 4. martā pulksten 14 raidījumā "Spried ar Delfi" uz jautājumiem atbildēja XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore Agra Bērziņa. Viņu iztaujāja "Delfi" žurnāliste Andra Čudare. Raidījumā kā eksperts piedalījās vairāku deju kolektīvu vadītājs Mārtiņš Pēdājs.

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP) norādījusi, ka lēmums par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi tiks pieņemts aprīļa beigās, lai gan viens no iespējamiem variantiem to norisei ir, ka tos varētu rīkot lokāli reģionos un dalība būs pēc brīvprātības principa.

Jau ziņots, ka XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komiteja un Dziesmu svētku padome pagājušajā gadā nolēma 2020. gada vasarā gaidāmos skolēnu dziesmu un deju svētkus pārcelt uz 2021. gadu.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.