Vai var balsot par valsti, kas lien sejā ar automātu? – Eilands par Krieviju 'Eirovīzijā'

"Vai tu vari ļaut balsot un priecāties par dziesmu no valsts, kura tajā pašā laikā tev ar automātu kādā citā notikumā, kas ir reālā dzīve, lien sejā? Nu nē! Kā tieši to var iedomāties? Es šajā jautājumā esmu ļoti kategorisks, es uzskatu, ka viss ir šobrīd jājauc kopā, visi ieroči ir atļauti, Krievija ir jāizslēdz no pilnīgi visiem pasākumiem – Eirovīzija, olimpiskās spēles, Čempionu līga – jebkas, kur piedalās valsts," tik kategoriski mūziķis Ralfs Eilands raidījumā "Spried ar Delfi" izteicās par Krievijas izslēgšanu no dažādiem starptautiskiem sporta un kultūras pasākumiem. Dziedātāja Katrīna Gupalo piebilda, ka te "nav runa par politiku, ir runa par to kā mēs dzīvosim un vai mēs dzīvosim".

.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.