Kā 'neiekrist', pērkot nekustamo īpašumu? 'Tiesības zināt' 28. epizode

"Padoms numur viens – jautāt, jautāt un jautāt! Nekustamais īpašums nav maizes kukulītis vai piena pudele," tā ZAB "Ellex Kļaviņš" partnere, zvērināta advokāte Inita Jurka norādīja raidījuma "Tiesības zināt" epizodē par nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu. Viņa uzsvēra, ka iegādājoties zemes gabalu, ir ļoti daudzi būtiski faktori, kas jāņem vērā – ko uz tā ļauj celt pašvaldības teritorijas plānojums, cik tuvu ir komunikācijas, vai nepastāv servitūti vai citi apgrūtinājumi un tā tālāk. Lielāko daļu šīs informācijas var atrast dažādos publiskos reģistros vai noskaidrojami pašvaldībā vai pat pie kaimiņiem, tādēļ galvenais ir neizdarīt pirkumu ātri un emocionāli, bet izzināt visu, ko var pirms pieņemt lielo lēmumu par lielo pirkumu.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.