Kādas ir cietušā tiesības? – 'Tiesības zināt' 12. epizode

Ja dzīvē gadījies ciet pāridarījumu, kas šķietami varētu būt krimināla rakstura, tad ar to nevajadzētu samierināties, bet gan aizsargāt savas tiesības. Ja policijā tomēr nevēlas jūs atzīt par cietušo, tad, iespējams, ir īstais brīdis meklēt kvalificēta jurista palīdzību, jo arī 50 eiro zādzība var būt būtisks noziegums, ja tie ir bijuši kāda pēdējie 50 eiro, raidījumā "Delfi TV" raidījumā "Tiesības zināt" atklāja zvērināts advokāts Saulvedis Vārpiņš.

"Tiesības zināt" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru otro nedēļu trešdienās pulksten 16. Raidījuma mērķis ir visiem Latvijas iedzīvotājiem saprotamā un atraktīvā veidā skaidrot, kā sevi vislabāk aizstāvēt, ja nonāc saskarsmē ar likumu – kā rīkoties, no kādām kļūdām izvairīties un kur meklēt palīdzību.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.