Lai palīdzētu sev ikdienas solī un atteicību veidošanā, svarīgi kaut nedaudz izprast cilvēka psiholoģiju. Izmantojot atbilstošas tehnikas un nekaitīgus psiholoģiskus paņēmienus, būs lielāka iespēja, ka, piemēram, pārliecināsi apkārtējos par savu ideju, dabūsi, ko vēlies, kā arī tiksi cauri neveiklām dzīves situācijām. Kā to panākt, skaidro "Power of Positivity" eksperti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kad prātā 'iesēžas' viena dziesma


Viena no kaitinošākajām lietām dzīvē ir kādas dziesmas pantiņa "iesēšanās" galvā. Šādās reizēs cilvēks bieži vien staigā pat pus dienu, pie sevis dungojot kādu latviešu vai ārzemju skaņdarbu, paralēli mēģinot atrast veidu, kā likt tai izgaist no prāta.

Lielākoties problēma meklējama tajā, ka citas dziesmas rindiņas nav tik spilgti iespiedušās atmiņā. Ja neviens paņēmiens nelīdz, tiek piedāvāta šāda metode – darbiņu izpildīt līdz galam. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka, lai dziesma nesēdētu galvā uz palikšanu, tā vienu reizi jānoklausās līdz beigām, piemēram, telefonā, datorā vai jebkurā citā mūzikas atskaņošanas ierīcē. Kad tā būs beigusies, ļoti iespējams, pēc brīža tavu prātu vairs nenomocīs melodija, kas visu laiku griežas un riņķi.

Tags

Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form