Ieradumi, kas raksturīgi psiholoģiski spēcīgiem cilvēkiem
Foto: Shutterstock

Lai kustētos uz priekšu dažādās dzīves jomās un nepiedzīvotu stagnāciju, cilvēkam nepieciešams būt ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski spēcīgam. Taču bieži vien akcentu liekam tikai uz pirmo – fizisko spēku –, un paļaujamies, ka ar to pietiks, lai sasniegtu vēlamo. Tomēr nereti tieši psiholoģiskā spiediena dēļ mēs atmetam ar roku iesāktajam, jo veicamais uzdevums kļuvis šķietami par grūtu. Tāpēc, lai tu spētu sasniegt vēlamo, ir svarīgi attīstīt arī savu psiholoģisko spēku.

Emocionālās inteliģences pētnieks Treviss Bredberijs skaidro – lai attīstītu savu psiholoģisko spēku, nepieciešams mainīt perspektīvu. Nav šaubu, ka gan mentāli stipri, gan vāji cilvēki, uzglūnot grūtībām, cieš vienlīdz smagi. Taču galvenā atšķirība starp abiem ir tā – psiholoģiski spēcīgākie saprot, ka šīs grūtības ir tikai un vienīgi kārtējā dzīves mācība, kas beigās rada jaunu pieredzi un spēku, kas nepieciešams un palīdzēs turpmākajā panākumu gūšanas ceļā.

Iespējams, tev radies jautājums – kā notiek psiholoģiskā spēka attīstības treniņi? Atbilde ir pavisam vienkārša – mentālā spēka attīstīšana nozīmē izkāpšanu no komforta zonas, kur tu ikdienu veic uzdevumus, kurus šķietami nevēlas veikt pilnīgi neviens. Lasi tālāk un iepazīsties ar ieradumiem, kas raksturīgi psiholoģiski spēcīgiem cilvēkiem un kurus piekopt vari arī tu.

Tags

Karjera

Comment Form