Jautājumi, kurus nevajadzētu uzdot priekšniekam – pat ja esat draudzīgi
Foto: Shutterstock

Būt labās attiecībās ar savu priekšnieku, protams, vienmēr nāk tikai par labu – tas palīdz ne tikai iekļauties kolektīvā, bet arī veiksmīgi sastrādāties. Taču, pat ja ar priekšnieku esat tik draudzīgi, ka pavadāt kopā arī laiku pēc darba, ir vērts novilkt robežu starp darba stundām un brīvo laiku, rūpīgi izvērtējot, kāda ir komunikācija katrā no dienas daļām.

Lai viss ritētu kā pa diedziņu, der ielāgot, ka ir lietas, kuras nekad nevajadzētu jautāt priekšniekam darba laikā. Un tāpat ir jautājumi, kas var šīs draudzībās attiecības sagandēt, ja nopietnajā darba vidē būsi pārāk familiāra ar savu priekšnieku. Lūk, daži jautājumi, kurus "Business Insider" iesaka nekad neuzdot draudzīgajam priekšniekam.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl