Kad viss sāk iet šķērsām: pazīmes, kas liecina – laiks meklēt jaunu darbu
Foto: Shutterstock

Darba uzsākšana jaunā vietā ir izaicinājums, kas ar laiku var izvērsties par labāko lēmumu dzīvē. Taču reizēm problēmas un šaubas ņem virsroku, liekot pašam sev uzdot jautājumu: "Man tiešām šis darbs ir tik ļoti vajadzīgs?" Aicinām iepazīties ar psihologa un emocionālās inteliģences pētnieka Trevisa Bredberija izvirzītajām pazīmēm, kuras liecina, ka laiks krāmēt mantiņas un doties jaunas darba vietas meklējumos.

Tu neredzi iespēju attīstīties

Apziņa, ka konkrētajā amatā esi sevi izsmēlis, tavas zināšanas atļauj kāpt augstāk pa karjeras kāpnēm, bet konkrētajā darba vietā ne tuvākā ne tālākā nākotnē nav redzamas izaugsmes iespējas, var būt visnotaļ skumja. Taču šo faktu notiekti vērts pieņemt pēc iespējas ātrāk, jo pretējā gadījumā cilvēks patiesi jūtas ierobežots un nelaimīgs.

Protams, ja esi apmierināts ar savu darbu un atalgojumu, tu vari palikt šajā darbā, taču liela daļa cilvēku ar laiku sāk ieslīgt rutīnā, kas arī nav labākais variants. Jebkurai darba vietai ir jāpalīdz tev attīstīt savas prasmes, kā arī "audzēt" savu pievienoto vērtību.

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form