Liktenīgas kļūdas, kuras noteikti ikvienam sanācis pieļaut darba intervijā
Foto: Shutterstock

Lai gan kļūdīties ir cilvēcīgi, neviens nevēlas piedzīvot liktenīgas neveiksmes darba intervijā. Tieši tāpēc, iedvesmojoties no "Forbes" karjeras ekspertiem, esam izvirzījuši piecas kļūdas, pie kurām piedomāt, dodoties uz šo zīmīgo sarunu.

Pārāk nervozs un savārstīts stāstījums

Skaidrs, ka darba intervijā sevi jācenšas pierādīt no labākās puses. Ņemot vērā, ka uz konkrēto vakanci parasti pieteikušies vairāki kandidāti, ja intervijas laikā kaut kas samisēsies, intervētājs var pat savas bažas neizteikt, vienkārši saprotot, ka gan pēc tevis nāks kāds labāks.

Parasti darba intervijā nākas pieskarties vairākiem kutelīgiem tematiem. Piemēram, kāpēc aizgāji prom no iepriekšējā darba. Šajā un daudzos līdzīgos gadījumos centies nervozi nepazust savā stāstījumā. Tieši pārāk neskaidra un ilga paskaidrošana var absolūti tavu stāstījumu padarīt garlaicīgu un nogurdinošu, vēl vairāk situāciju sarežģījot. Lai arī pilnīgi atstrādātas un ierastas frāzes arī noteikti intervētājam ir apnikušas, centies pirms intervijas padomāt par skaidrām un trāpīgām frāzēm, lai neizklausītos nesagatavojusies un nervoza.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl