Negribu iet uz darbu! Kas liecina par nepareizo karjeru un kā atrast īsto
Foto: Shutterstock

Ir brīži, kad nepieciešamas vien dažas brīvdienas vai atvaļinājums, un rodas jauns darba spars "rukāt" tālāk. Tomēr, ko darīt, ja ilgstoši trūkst motivācijas un ir aizdomas, ka izvēlētais darbs vai karjera nav piemēroti? Iedvesmojoties no portāla "Reader's digest", apkopojam pazīmes, kas liecina, ka izvēlētā karjera varētu nebūt piemērota. Savukārt noslēgumā izzinām – kā atrast īsto un vienīgo darbu, kas patiesi tīk.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Veselība 'streiko'

Visiem kādreiz ir nepieciešamas atslodzes dienas, kad gan fiziskais, gan emocionālais ķermenis atpūšas no ierastās darba ikdienas. Tomēr, ja jūti, ka arvien biežāk vēlies palikt mājās, šķietami esi nedaudz apslimis vai arī jau trešo dienu pēc kārtas simulē galvassāpes un neierodies darbā, ir vērts izvērtēt patiesos iemeslus.

Visticamāk, ka vieglās saslimšanas vai izteikta vēlme neiet uz darbu liecina par motivācijas trūkumu. Tas savukārt noved pie tā, ka darbā nejūties savā vietā, tev ir pārlieku daudz pienākumu vai atbildības, bet varbūt vienkārši – izvēlētā karjera nav tik piemērota, kā tev šķiet. Kā portālam "Rider's digest" norāda karjeras eksperts Evans Pellets (Evan Pellett), ja tu pieķer sevi pie domas, ka vēlies būt visur citur tikai ne darbā, iespējams, tev nepieciešams atvaļinājums vai karjeras maiņa.

Nepatika pret darbu var novest ne vien pie mazākas produktivitātes, bet arī veselības problēmām un pamatīga motivācijas zuduma. Tāpat tavs ķermenis vienmēr saka priekšā, piemēram, asas muguras sāpes un migrēnas var liecināt tieši par nepatiku pret darbu. Daži to dēvē par normālu parādību, citi vaino novecošanās procesus. Tomēr ilgstošas veselības problēmas nevajadzētu atstāt bez vērības.

Tags

Karjera Izdegšanas sindroms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form