23 gadi laulībā. Dziedātāja Ineta Rudzīte par attiecību kalniem un lejām

Dziedātāja Ineta Rudzīte laulībā nodzīvojusi 23 gadus. Par attiecību kalniem un lejām viņa stāsta sarunu šovā "Starp mums runājot".

Kā iespējams nodzīvot laulībā 23 gadus? "To panāk ar ļoti lielu darbu," teic Ineta. Viņa skaidro, ka ne vienmēr viss ir bijis viegli. "Bijušas arī diezgan palielas krīzes mūsu laulībā, kuras mēs veiksmīgi pārvarējām, un sapratām, ka tomēr tā ģimene ir svarīga lieta."

Kas izraisa krīzi? "Krīzi izraisa tas, ka tu kaut ko neizrunā līdz galam. Tu noklusē," stāsta Ineta. Viņa piebilst, ka ilgi noklusējot dažādas lietas, rodas problēmas un vienā brīdī "burbulis plīst". Tādās situācijās jāpieņem lēmums, kā tālāk rīkoties. Viņas gadījumā abi nolēma padzīvot šķirti un saprata – viens bez otra nespēj. Vēlāk vienkārši jāiemācās runāt par visu atklāti – ja kaut kas nepatīk, ir jāsaka, lai otrs var piedomāt un tā vairs nedarīt. "Ir jāpieņem lēmums runāt. Runā! Neklusē, neapvainojies," rezumē Ineta.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl