Gudras un trenētas – kādas sievietes patīk Agrim Daņiļēvičam

Agris Daņiļēvičs teicis, ka viņš novērtē sportiskas, trenētas un gudras sievietes. Tomēr nereti, izdzirdot šādus standartus, kāds var pārprast un var rasties viedokļu vētras.

Kā sarunu šovā "Starp mums runājot" stāsta Daņiļēvičs, runājot par gudrību, ir svarīgi, lai sieviete ir gatava parunāt vispārīgi, ko bieži vien nemaz nav tik viegli noteikt. "Ir bijuši gadījumi, ka pēc pirmā teikuma saproti – laikam nesanāks parunāties."

Bet kādā izpratnē ir svarīgi, ka sieviete ir trenēta? Daņiļēvičš teic, ka viņam kādreiz skolās patika mācību priekšmeta nosaukums fizkultūra, nevis sports. "Man liekas, ka arī šajā nosaukumā ir ļoti labi noformulēta tā fiziskā kultūra," stāsta Daņiļēvičs. "Principā caur šo fizisko kultūru tu turi savu veselību kaut kādā tonusā, kārtībā, un neuzgrūd savas veselības problēmas saviem tuvajiem cilvēkiem. Tu druscītiņ it kā atņem kopā būšanas laiku, bet tajā pašā laikā tas noteikti ar uzviju kompensējas."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka