Kādas ir Latvijas sievietes? Vērtē populāri latvieši

Kādas ir Latvijas sievietes? Vērtē populāri latvieši
Foto: F64

Lai arī apkārt esošās, tuvās sievietes vajadzētu novērtēt katru dienu, tuvojoties 8. martam jeb Sieviešu dienai, arvien vairāk tiek pieminētas un slavinātas mūsu zemes sievietes. Bet kādas viņas ir?

Katram, protams, savs redzējums par to, kāda ir un kādai viņa acīs vajadzētu būt ideālajai sievietei. Kādam tā ir sieviete, pie kuras atgriezties mājās, cits izceļ skaistumu, savukārt trešajam svarīgi, lai dāma būtu dabīga, gudra, interesanta un tāda, kāda viņa ir.

Turpinājumā piedāvājam vairāku Latvijā dzīvojošu, slavenu ļaužu atziņas par to, kādas ir mūsu zemes sievietes, kas viņas raksturo, kā arī kungi dalās pārdomās, kādu dāmu sev pie sāniem vēlētos viņi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl