Lai nezūd kaisle un saticība. Ieteikumi attiecību dzirksts nosargāšanai
Foto: NeONBRAND / cc

Reti kurš, kas kaut reizi ir bijis ilgstošās attiecībās, nepiekritīs, ka romantikas uzturēšana prasa zināmu darbu. Arī saskanīga dzīve nenotiek pati no sevis – ir jāgatavojas diskusijām, kompromisiem un reizēm arī savu vajadzību atlikšanai otrajā plānā. Nonākot grūtībās, ne vienmēr ir jāsteidz atrast cits partneris, jo, iespējams, šīs attiecības tevi dara patiesi laimīgu, un ir vērts pacensties, lai tās saglabātu un uzlabotu.

Rozā briļļu periods daudziem šķiet pats skaistākais posms attiecībās, jo tad viedokļu atšķirības nerada lielus pārdzīvojumus, viss ir jauns, neparasts un aizraujošs. Sākoties rutīnai, situācija nedaudz mainās. Laiku partnerim atrast ir sarežģītāk, un mazie, kaitinošie sīkumi šķiet arvien nozīmīgāki. Ja vēlies no tā izvairīties, strādā ar sevi, mācies no partnera, nevis nepārtraukti viņu kritizē, nekautrējies izrādīt uzmanību un centies ievērot arī citus vienkāršus nosacījumus laimei un saskaņai attiecībās, par ko vairāk vari uzzināt šajā rakstā.

Ikviens pāris var piedzīvot posmus, kad šķiet – romantika zudusi un kaisles dzirksts nodzisusi, tomēr nevajadzētu ļauties šīm sajūtām, īpaši, ja tavas attiecības atbilst visām pazīmēm par to, ka šī savienība ir labākā, kādu esi piedzīvojusi. Kā saprast, vai tavas attiecības ir labākās, kādās esi bijusi, lasi šajā rakstā. Tā vietā, lai ļautos maldīgām sajūtām, ieskaties "Viņa" rakstu arhīvā un iepazīsties ar ieteikumiem saticības un kaisles uzturēšanai arī ilgstošās attiecībās.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form