Mīlas fiasko: graujoši Valentīndienas randiņu pieredzes stāsti
Foto: Shutterstock

Februāris pasaulē tiek godāts kā mīlestības mēnesis, un tieši Valentīndienu nereti gan tie, kas jau ir attiecībās, gan tie, kas vēlas izmēģināt kaut ko jaunu, izvēlas kā piemērotu dienu randiņam. Tomēr ne vienmēr viss ir tik perfekti, kā varētu vēlēties. Lai nenāktos vilties visu mīlētāju dienā, varbūt nelielu realitātes devu nepieciešams saņemt jau šobrīd! Pierādot, ka gadās visādi, "Viņa" saviem lasītājiem piedāvā vairākus pieredzes stāstus, kurus raksturo neveiklība un, lietas saucot īstajos vārdos, īstens mīlas fiasko.

Maija ar savu Valentīnu pirmo reizi sastapās virtuāli – iepazīšanās aplikācijā. Un nepagāja ne ilgs laiks, līdz abi nolēma satikties arī dzīvē, likumsakarīgi – tā bija visu mīlētāju diena.

"Viņš bija man labas paziņas brālēns, tāpēc biju jau pirms randiņa ievākusi informāciju, ka čalis tiešām jauks un sirsnīgs, bet varbūt nedaudz kautrīgs. Viņš esot "aplauzies" attiecībās, šķīries – bijusī sieva baigā caca un tik viņa naudu esot gribējusi tērēt.

Mīlas fiasko: graujoši Valentīndienas randiņu pieredzes stāsti
Foto: Shutterstock

Sarunājām tikšanos kafejnīcā, es atnācu daudz ātrāk un, atceroties stāstīto, pati sev pasūtīju kafiju, uzreiz pie kases samaksājot par sevi. Džeks atnāca, apsēdās pie galdiņa. Pie mums pienāca viesmīle un viņš pasūtīja sev kafiju. Puisis tiešām bija ok – mācījies antropologos, tāpēc aizgāja kaut kā sarunas par durvju atvēršanu sievietēm utt., tāda feministiska sarunas noskaņa bija. Mūsu viedokļi, vārdu sakot, nesaskanēja.

Randiņš beidzās, mēs gājām prom, bet viņš vēl piegāja pie kases samaksāt. Es pat netuvojos, jo par savu dzērienu biju samaksājusi. Kad izgājām no kafejnīcas, viņš kaut ko noburkšķēja no sērijas "redz kāda tad tā vienlīdzība, pat nepiedāvāji samaksāt". Es biju pilnīgā šokā, jo es taču samaksāju par savu kafiju pirms paša randiņa! Viņš tikai nobolīja acis. Es tā "sacepos", ka izvilku čeku – tad gan viņam mute bija ciet. Izrādās, viesmīle bija "aizmirsusi" un par manu kafiju bija samaksāts divreiz. Sviests."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka