Nešausti sevi! Pazīmes, kas apstiprina – šķiršanās bija pareizais lēmums
Foto: Allef Vinicius / cc

Pieņemt lielus un nozīmīgus lēmumus nav viegli. Tas attiecas arī uz attiecībām. Lai nonāktu pie gala rezultāta, vajadzīgs ilgāks pārdomu laiks, taču arī pēc lēmuma pieņemšanas nereti nākas grimt pārdomās – vai mans lēmums bija pareizs? Lūk, dažas "Gurl" ekspertu izvirzītas pazīmes, kas liecina – neķer kreņķi, tu rīkojies pareizi!

Tu nespēji būt tu pati

Esot kopā arī īsto un vienīgo, ir jābūt pareizajai sajūtai. Tā ir sajūta, ka tu vari būt tu pati, proti, viņa dēļ tev nav jāapslāpē kāda sava puse, jātēlo vai kā citādi sevi jāierobežo. Protams, neliela pieslīpēšanās ir ikvienu attiecību sastāvdaļa, tomēr, ja pilnībā mainies otra dēļ, tu noteikti neesi veselīgās attiecībās. Un šādā situācijā tas, ka attiecībām pieliki punktu, ir tikai likumsakarīgi – par to sevi nešausti!

Vēl viena lieta, kas nebūt nav mazāk svarīga – otras pusītes nolikšana pirmajā vietā. Ja tev neatlika mirklis sev pašai, pamesti novārtā bija tavi draugi, ģimene un hobiji, savukārt viss bija pakārtots partnerim, nav nekāds brīnums, ka nonāci pie šāda lēmuma.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka