Partnera sānsolis attiecībās: kā rīkoties, ja mīļotais pieķerts neuzticībā
Foto: Shutterstock

Runājot par krāpšanu, vienmēr gribas domāt, ka manās attiecībās tā pilnīgi noteikti nenotiks, taču diemžēl realitāte var būt pretēja. Tajā brīdī ir jāizvēlas – piedot un mēģināt "saplēsto vāzi" līmēt kopā vai tomēr katram iet savu ceļu. Kas būtu jāapsver pirms lēmuma pieņemšanas un ko noteikti nevajadzētu pa galvu, pa kaklu darīt, lasi turpmākajās rindās.

Veidi, kā viens no partneriem uzzina, ka otrs bijis neuzticīgs, ir ļoti dažādi, piemēram, reizēm cilvēku pašu moka sirdsapziņa un viņš atzīstas, dažreiz arī paradumu maiņa, telefona slēpšana vedina par to domāt. Šajā rakstā uzskaitīti dažādi brīdinājuma signāli, kas var liecināt par partnera sānsoļiem.

Konstatējot neuzticību, attiecības var krasi mainīties un nekad neatgriezties agrākajā stadijā. Šajā situācijā interesanti uzzināt – kāds bija neuzticības iemesls? Katra situācija ir individuāla, un reizēm rīcības, ko viens spēj piedot, otrs nekad nevarēs nolikt "citā plauktā", tāpēc krāpšana ir tēma, kurā nav pieļaujami vispārinājumi.

Atceries, labāk nestrebt karstu un izsvērt visus par un pret – iedvesmojoties no "Reader's Digest", piedāvājam iepazīties ar sākotnējo rīcības plānu, ko darīt un nedarīt, ja partneris pieķerts neuzticībā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Viņa.lv iesaka