Sarunas par mīlestību: vīrieša un sievietes seksualitātes īpatnības dažādā vecumā
Foto: Shutterstock

Kādi ir galvenie seksa veidi un kāds kuram patīk? Kādas ir vīriešu seksualitātes īpatnības, bet kādas – sieviešu? Tie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes meklējamas Arkādija Panca un Gaļinas Pancas-Zaicevas grāmatā "Sarunas par mīlestību". Turpinājumā fragmenti no grāmatas.

Par to, par ko runā reti. Trīs galvenie seksa veidi un kāds kuram patīk

Pirmais veids ir nodeva vīrieša dzīvnieciskajai sākotnei, kas prasa demonstrēt spēku un varu pār mātīti: atnāca un paņēma, bez prelūdijām un sentimentiem. Sievietes no tamlīdzīgas seksualitātes saldi pamirst: gandrīz ikviena ir gatava atdoties spēcīgam tēviņam. Rupjš, valdonīgs un dominējošs sekss ir raksturīgs ne tikai valdonīgiem, bet arī kautrīgiem un klusiem vīriešiem. Dažreiz klusais un kautrīgais guļamistabā dominē tā, ka grīda dreb, – lai tikai kompensētu savu ikdienas savaldību.

Otrā seksa veida pamatā ir vīrieša vēlme sajust sievietes varu un pakļauties tai. Šādas vēlmes bieži vien ceļas no noguruša prāta: cilvēkam ir apnicis uzņemties atbildību – par karaļvalsti, armiju, par darbu, par darbiniekiem un ģimeni. Un viņš grib vismaz gultā nebūt galvenais un ne par ko neatbildēt. Kā atzīmē vācu psihologi, vīrieša vajadzība pēc pakļaušanās seksā sit visaugstāko vilni ekonomisko krīžu laikā. Remdēt tamlīdzīgas slāpes vīrietim ir grūtāk nekā apmierināt tīri dzīvniecisko instinktu "atrasties virspusē". Šāda vīriešu vēlme iedzen strupceļā daudzas sievietes: apgulties uz muguras un atdoties prot ikviena, bet virspusē un valdonīgi – "kā tas ir?". Pēc PSRS sabrukuma, pirmsinterneta laikmetā pie mums bija modē sekss pa telefonu un milzīgs pieprasījums bija pēc darbiniecēm, kuras prata tēlot bargās kundzes lomu. Viņas saņēma daudz vairāk naudas nekā "nevainīgās jaunavas" un "padauzas". Vēlme atdoties "bargajai kundzei" bieži vien moka brutālus un augstu stāvošus vīriešus, kuriem ir apnicis komandēt darbā.

Viens un tas pats vīrietis šodien ir mežonīgs un varaskārs, bet rīt gatavs pakļauties pats. Ja prasmīga mīļākā apmierina abas sava vīrieša seksuālās vajadzības, viņš būs kā bez prāta viņas dēļ.

Trešais seksa veids, kuru sievietes dēvē par "maigo", – ar ilgstošiem glāstiem, maigu pēdiņu kutināšanu un jaukām blēņām, kas tiek iečukstētas austiņā, – lieliski der partneriem ar zemu potenci. Visi pārējie to izvēlas draudzenes dēļ, lai paustu savu mīlestību pret viņu.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss

Comment Form