Sieviešu seksuālās fantāzijas, no kurām tikai daļa tiek realizētas dzīvē
Foto: Shutterstock

Teju visas sievietes un vīrieši regulāri fantazē par seksu, bet, kā izrādās, sievietes to dara biežāk nekā vīrieši. Kamēr sieviešu seksuālās fantāzijas biežāk ir saistītas ar kaisli romantiskās situācijās, vīrieši iztēlojas neierastākas un piedauzīgākas ar seksu saistītas situācijas.

Iedvesmojoties no "Ellite Daily", "Bustle" un "Women's Health", piedāvājam iepazīties ar piecām izplatītām sieviešu seksuālajām fantāzijām. Lai arī daudzas sievietes daļu no tām nekad nav realizējušas dzīvē un, iespējams, arī neplāno to darīt, tas nenozīmē, ka nevajadzētu ļaut vaļu fantāzijai. Tā ir iespēja atbrīvoties un kaut vai iztēlē izbaudīt lietas, par kurām ikdienā daudzas kautrējas pat runāt.

Par fantāzijām, ko vīrieši no iztēles labprāt pārnestu arī uz realitāti, ir iespējams lasīt šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka