Lauris Liberts par to, kā garlaicība Latvijā lika pamatu panākumiem pasaulē
Foto: Publicitātes attēli

Doties prom no Latvijas un visu pamest laikā, kad uzņēmuma radītais portāls ir popularitātes un peļņas zenītā, ir netipiski, un tieši tā izdarīja uzņēmējs, "Draugiem Group" līdzdibinātājs Lauris Liberts. Viņš atceras, ka dzīve Latvijā bija kļuvusi garlaicīga, tāpēc ar sievu nolēmis doties meklēt piedzīvojumus pāri robežām. Tas arī izdevies – studijas, jauni uzņēmumi un pirmais darbā pieņemtais amerikānis ir tikai daļa no piedzīvotā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par to, kā viņš pie šāda lēmuma nonācis un kā izvērtusies dzīve Amerikā, viņš stāsta grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā", kas izdota ar "Baltic International Bank" atbalstu.

"Savu stāstu sākšu ar relatīvi nesenu pagātni – laiku, kad mans Latvijā zināmākais projekts – portāls "draugiem.lv" – bija pašā ietekmes zenītā. Tas bija aptuveni 2010. gads, kad ar sievu Ingu īrētajā mājā Saulkrastos sēdējām ārā, skatījāmies uz priežu mežu un runājāmies. Mums bija materiāli ļoti labi nodrošināta dzīve. "Draugiem" grupas uzņēmumiem nebija nepieciešams veltīt daudz mana laika un enerģijas, jo tos jau vadīja algoti darbinieki.

Tā kā tobrīd visi uzņēmumi jau bija ļoti patstāvīgi, man sāka kļūt garlaicīgi. Iztēlojāmies savu dzīvi nākotnē – labi, varam būvēt māju, pirkt jaunu mašīnu, un te nu mēs esam – kas tālāk? Šķita pārāk paredzami. Šādā brīdī redzēju divas izvēles – turpināt garlaicīgo dzīvi Latvijā vai atkal mesties iekšā nezināmajā un izdzīvot to adrenalīna devu, kas bija "draugiem.lv" pirmsākumos.

Tags

Karjera Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form