Roberto par sievietēm: itālietes ir pārāk skaļas, latvietes – jāžēlo
Foto: DELFI

26. aprīlī televīzijas kanāla STV Pirmā sarunu šovā "Starp mums runājot" viens no viesiem bija, visiem labi zināmais Latvijas itālis Roberto Meloni. Lustīgās sarunās raidījuma viesi pievērsās karstai tēmai – sieviešu karstasinībai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jautāts par to, kuras ir karstasinīgākas – latvietes vai itālietes - Meloni saka, ka nevarot to objektīvi izvērtēt, jo smejoties atzīst, ka mūsdienās jau vairs nevar saprast, kura ir īsta latviete – asinis esot sajaukušās. Varētu likties, ka itālietes ir trakās, taču tā nav, viņas vienkārši skaļāk runā.

Kad pie Roberto Sardīnijā ciemojās latviešu sievietes, tad, pie galda sēžot, viņas izbrīnīti esot jautājušas itāļu dāmām, kāpēc viņas nepārtraukti strīdas. “Mēs nestrīdamies! Mēs sarunājamies!” smējušās itāļu dāmas.

“Tomēr latviešu sievietes ir pārāk pieklājīgas, tāpēc man viņu ir mazliet žēl,” atzīst mūziķis. “Viņām vajadzētu iziet no savas komforta zonas un atvērties."

Kultūras atšķiras, un Meloni ir priecīgs, ka visi cilvēki nav vienādi – katram ir robežas, kuras nedrīkst pārkāpt.

Tags

Itālija Roberto Meloni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form