Žilbinošais dakteris, matemātikas pasniedzējs un flotes leitnants – astoņi kārdinoši vīrieši 'Instagram'
Foto: Instagram/doctor.mike/gianlucavacchi/lasselom

Sievietes var stundām ilgi čalot par apģērbiem, piedzīvoto ceļojumos, bērniem vai attiecībām, taču tikpat daudz laika viņām dažkārt patīk veltīt, pētot iekārojamu vīriešu "Instagram" kontus. Taču dāmas nav vienīgās, kam ikdienā nākas saskarties ar nesasniedzamiem skaistuma standartiem, arī kungi zina, kādas pozas ieņemt kameras priekšā un kā apstrādāt attēlus, lai tie radītu perfekta ķermeņa iespaidu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz, iedvesmojoties no portāla "Bright side", apkopojam astoņus profilus, kuros vīrieši ir ne tikai īpaši kārdinoši, bet izceļas arī ar savām prasmēm un zināšanām. Piemēram, matemātikas pasniedzējs, kurš kļuvis par pilna laika modeli, vai Norvēģijas flotes leitnants, kurš līdzinās īstenam vikingam. Šie konti arī uzskatāmi parāda, ka interneta vidē tiek kultivēts un radīts neatvairāma vīrieša tēls, kam, iespējams, nelīdzinās pat paši kontu varoņi.

Norvēģu flotes leitnants

View this post on Instagram

A post shared by Lasse Løkken Matberg (@lasselom) on Sep 22, 2018 at 10:29am PDT

Norvēģijas flotes leitnants Lasse Matbergs (Lasse Løkken Matberg) savā "Instagram" kontā "lasselom" regulāri publicē kārdinošus attēlus, kas neskaitāmām dāmām liek sajūsmā iespiegties. Vīrietim ir vairāk nekā 600 tūkstoši sekotāju, kas norvēģi atbalsta ikdienas gaitās, naski komentējot katru attēlu.

View this post on Instagram

A post shared by Lasse Løkken Matberg (@lasselom) on Jun 7, 2018 at 12:20pm PDT

Turklāt Lasse līdzinās īstenam vikingam – viņam ir gari mati, kurus nereti savāc nekārtīgā mezglā, bārda un pamatīgi muskuļi. Sieviešu sajūsma ir saprotama, jo aktīvais vīrietis bieži redzams arī savā flotes formas tērpā. Lasse ne tikai ikdienā aktīvi darbojas sporta zālē, bet savu ķermeni fiziski nodarbina vīrišķīgā nodarbē – cērtot malku.

View this post on Instagram

A post shared by Lasse Løkken Matberg (@lasselom) on Oct 8, 2017 at 12:06pm PDT

Tags

Iedvesma Sievietes Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form