Kas slēpjas aiz deviņiem pašmāju modes zīmoliem, kuri cenšas izlauzties ārpus Latvijas
Foto: Anete Rūķe/Liene Pētersone/Privātais arhīvs

Lai arī varētu teikt, ka šobrīd cieņā ir pašmāju darinājumi, un cilvēki, ja ir iespējas, dod priekšroku saviem ražojumiem, nebūt nav tā, ka par to, kas slēpjas aiz zīmolu nosaukumiem, informēti ir daudzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, uzģērbjot kādu no "Malvine.lv" darinājumiem, nemaz nebūsi apjautusi, ka patiesībā aiz šī zīmola stāv apņēmīga sieviete ar stipru pārliecību.

Bet tikpat labi, kā "Bum Bag" gadījumā – māmiņa, kura rod laiku kā ģimenes, tā arī sava zīmola lološanai. Ja runājām par ģimeniskām saitēm, tad rotaļīgos "Ecattus" apģērbus darina divas māsas un viņu mamma.

Varbūt ir interese ielūkoties, kas slēpjas aiz "kaķīšbiksītēm" un "Viginty Couture", kuru tīkotāji lielā mērā ir tieši ārpus Latvijas robežām.

Lūk, turpinājumā "Viņa" komanda piedāvā ielūkoties deviņu modes zīmolu aizkulisēs un iepazīties ar cilvēkiem, kas cītīgi strādā pie savu sapņu īstenošanas!

Tags

Garderobe Pašmāju darinājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form