Man aiz sevis jāatstāj kaut kas vairāk! Keitijas Perijas izvēles, kas izkala ceļu līdz spozmei
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Būt ne tikai meitenei, kura reiz dziedājusi par citas meitenes noskūpstīšanu – tāda reiz bija Keitijas Perijas vēlēšanās, atkal un atkal rodot veidus, kā aiz sevis atstāt kaut ko paliekošu. Un tas viņai ir izdevies, jo viņas vārds ir zināms visā pasaulē. Par godu populārajai dziedātājai, kura šonedēļ svin savu 33 dzimšanas dienu, piedāvājam viņas līdzšinējās dzīves būtiskākos pieturpunktus karjerā, mīlestībā un dzīvē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

1984. gada 25. oktobrī Hadsonu pāris savā ģimenē, kura mitinājās Kalifornijā, sveicināja meitiņu Ketrīnu Elizabeti jeb, kā viņu zinām tagad, Keitiju Periju. Hadsonu ģimene bija ļoti reliģioza. Kā Keitija atzinusi intervijā ar "Vanity Fair", viņas mājās nedrīkstēja brīvi lasīt jebkādu grāmatu, izņemot Bībeli.

"Man nebija bērnības," viņa atzinusi intervijā. Tāpat dziedātāja skaidro, ka viņa nāca no ģimenes, kurai bija grūti pieņemt kaut ko jaunu, taču viņa tāda nav izvērtusies. Gadiem ejot, viņa ar vecākiem ir izlīdzinājusi savas nesaskaņas un viedokļu dažādību, atrodot vidusceļu – neviens nevienam nemāca, kā būtu dzīvot pareizāk.

Man aiz sevis jāatstāj kaut kas vairāk! Keitijas Perijas izvēles, kas izkala ceļu līdz spozmei
Foto: Reuters/Scanpix/LETA


Tieši tāpēc, ka ģimenē valdīja reliģioza pārliecība, nebija nekāds brīnums, ka pirmā vieta, kur jaunā censone izrādīja savu dabas doto talantu dziedāt, bija baznīca. Tomēr pusaudžu gados, attīstot interesi šajā lauciņā, viņa nonāca līdz vēlmei izdot savu pirmo albumu 18 gadu vecumā. "Katy Hadson" interesentiem bija pieejams 2001. gadā. Diemžēl interesentu gan nebija daudz un albums netika uzskatīts par visai veiksmīgu.

Man aiz sevis jāatstāj kaut kas vairāk! Keitijas Perijas izvēles, kas izkala ceļu līdz spozmei
Foto: Vida Press


Jaunā censone savas cerības pilnībā nesagrāva un nolēma doties jaunu profesionāļu meklējumus, cenšoties atrast kādu, kas novērtētu viņas talantu. Intervijā izdevumam "Seventeen" viņa atzinusi, ka piecus gadus Losandželosā viņa ir pavadījusi gandrīz bez naudas, galvenokārt aizņemoties to, un pat pārdodot savas drēbes, lai spētu samaksāt par īri. Pēc vairāku gadu neveiksmju un ciešanu virknes viņa 2008. gadā izdeva savu otro studijas albumu – "One of the Boys" ar singlu "I Kissed a Girl", "Hot n Cold" un citām labskanīgām dziesmām priekšplānā, kas, kā zināms daudziem, izpelnījās atzinību visā pasaulē. Ar šo albumu viņa iekļuva klausītāju sirdīs un saglabājuši šīs pozīcijas līdz šai dienai.

Vēlāk sekoja vēl pāris albumi – "Teenage Dream" (2010), "Prism" (2013) un "Witness" (2017). Jāizceļ, ka Keitijas Perijas koncerti daudziem ir ne vien baudāmi ausīm, bet arī acīm, jo iznesīgā dziedātāja allaž ir padomājusi par interesantu šovu ar dažādiem pārsteiguma momentiem. Arī 2014. gadā, kad viņa viesojās pie mums Rīgā.

Noteikti vērts piebilst, ka Keitija ir viens no tiem cilvēkiem, kam patīk atdarīt ar labu, cik vien viņas spēkos. Viņa ir dāsna ziedotāja tiem, kam nepieciešama palīdzība, kā arī iestājas par dažādām tiesībām, piemēram, LGTB, un brīvi pauž savus politiskos uzskatus.

Tags

Keitija Perija Lasāmgabali Sievietes Sievietes vēsturē
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form