'Miljons dolāru mazulīte' Hilarija Svanka
Foto: Reuters/Scanpix

"Oskariem", "Zelta globusiem" un citām balvām apbērta aktrise, bet ne jau tāpat vien – pelnīti! To pierāda mērķtiecība, kura spēja "Miljons dolāru mazulītei" pacelties augstāk par treilerparku un pierādīt sevi lielajai pasaulei. Kā Hilarijai Svankai tas izdevās? Lūk, turpinājumā!

Hilarija Svanka dzimusi 1974. gada 30. jūlijā Nebraskas štatā, ASV. Var teikt, ka bērnībā topošā aktrise uzaugusi grūtos apstākļos – Hilarijas vecākiem bija saspīlētas attiecības, un, kad viņai bija seši gadi, tēvs pameta ģimeni. Savus pusaudžu gadus meitene pavadīja kopā ar mammu, dzīvojot treilerparkā. Jau no mazotnes Hilarija bija sportiska, viņai patika peldēt un nodarboties ar vingrošanu, taču kļūt par aktrisi bija viņas īstais sapnis. "Jau kopš astoņu gadu vecuma esmu sapņojusi kļūt par aktrisi. Nekad nebiju šaubījusies, ka man tas izdosies, taču nekad nebiju gaidījusi tādus panākumus," atzinusi aktrise, kura nu jau var lepoties ar diviem "Oskariem".

Jāsaka, ka mātei Hilarijas dzīvē ir liela loma. Arī tad, kad māte zaudēja darbu, cerības netika atmestas, abas pārvācās uz Losandželosu, lai Hilarija varētu nostabilizēt savu aktrises karjeru. Bet kā aktrise tika pie saviem "Oskariem" un kā viņai veicās privātajā dzīvē – par to turpinājumā.

Source

DELFI Viņa

Tags

Čečenija Laulība Oskara balva Sievietes vēsturē Zelta globuss
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form