Ne vienmēr viss ir perfekti. Agija par mātes lomu, soctīkliem un dzīšanos pakaļ muļķībām
Foto: Privātais arhīvs

Rudi mati, sarkanas lūpas un plats smaids – satiekot Agiju Kolu-Kanču, var droši teikt, ka viņa ir cilvēks-pavasaris. Tomēr tāpat viņa šuj, glezno, liek skaistas fotogrāfijas instagramā, raksta vārdus blogā un ir sieva savam vīram, bet mamma dēliņam. Un, darot visas šīs lietas, ir patiesa, nekautrējoties atzīt – ne vienmēr viss ir perfekti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agiju noteikti būs pamanījuši tie, kas iedvesmojas internetā, jo viņa soctīklu lietotājus priecē ar skaistām bildēm instagramā un patiesiem vārdiem savā blogā. Bet viņa ir uzmanīga ar terminiem: "Jā, man ir blogs, bet es neesmu blogere. Jā, es esmu instagramā, bet es neesmu instagrama modele. Man ir bērns, bet es neesmu mamma citiem – es esmu mamma savam bērnam. Tāpēc mani nevar nosaukt Agija Kola-Kanča – mamma, blogere. Tas noteikti nebūs par mani." Galvenokārt šādi viņa izpaužas divu iemeslu dēļ: pirmkārt, tas ir veids, kā sevi izlikt radoši, otrkārt, ir patīkami atskatīties uz savu personalizēto foto albumiņu parocīgā formātā.

"Es noteikti nesauktu blogošanu par smagu darbu. Blogošana nav smags darbs un arī attēlu ievietošana instragramā nav smags darbs. Ja tas ir grūts darbs, tu kaut ko dari nepareizi. Es tiešām tā domāju. Smagi ir strādāt no astoņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Smagi ir krāmēt kastes lielveikalā. Nav grūti taisīt smukas bildes un tās likt internetā," skaidro Agija.

Agija precizē, ka instagrama un bloga izveide nekad nav bijis stratēģisks veids nopelnīt, turklāt viss, kas tiek publicēts, ir patiess: "Es varu roku uz sirds likt un teikt, ka es nefeikoju (fake – no angļu val. viltot) savu dzīvi. Man ļoti patīk tīrība mājās un ziedi, kas man tiešām vienmēr arī ir – attiecīgi, ja uz viņiem skaisti uzspīd saule, es nevaru neielikt to bildi. Tāpat es varu nedēļu, divas neielikt nevienu fotogrāfiju un mani tas nesatrauc."

Blogošana nav smags darbs un arī attēlu ievietošana instragramā nav smags darbs. Ja tas ir grūts darbs, tu kaut ko dari nepareizi. Es tiešām tā domāju. Smagi ir strādāt no astoņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Smagi ir krāmēt kastes lielveikalā. Nav grūti taisīt smukas bildes un tās likt internetā. Agija Kola-Kanča


Tomēr, publicējot skaistās fotogrāfijas, Agija bieži vien aizdomājas: "Es ļoti nevēlos, ka manas bildes kādam liek justies mazāk laimīgam savā ikdienā. Esmu domājusi par to, ka tajā mirklī, kad es lieku bildi ar savu stilīgo latte kādā centra kafejnīcā, kāda cita meitene iet slaukt gotiņu un viņai nav laika sēdēt un šķirstīt glancētos žurnālus. Es ļoti negribu mest pagali klāt tai ugunij, kas uzspiež vienu noteiktu stilīguma veidu vai perfekto dzīvesstilu. Ir bijis mirklis, kad es vispār gribēju aiziet prom no visiem sociālajiem tīkliem.

Tā man ir tuva tēma, jo es pati neesmu augusi turīgā ģimenē. Es augu mazā dzīvoklītī, tikai ar auksto ūdeni, tualeti trepju telpā. Es atceros, ka mamma baidījās mani vienu laist uz skolu un bija mani jāpavada, jo varēja gadīties, ka trepju telpā būs kāds narkomāns. Ir bijis tā, ka nav, ko ēst, un mums atved makaronu paku un mamma raud, jo viņai ir, ar ko mani pabarot. Viss, ko esmu sasniegusi, ir pašas nopelns – no maza darbiņa, paralēli studijām, nokļūstot īstajās vietās, esmu sasniegusi to, kur es tagad esmu, un varu atļauties kaut ko tādu, par ko bērnībā nemaz nevarēju sapņot, ka kādreiz varēšu atļauties."

Agija atgādina par galveno: "Ja tev ir ģimene, veselība, ja tev ir, kur dzīvot, un ir, ko ēst – tev ir tik daudz. Jo tik daudziem cilvēkiem tā nav. Cilvēki mūsdienās ar to visu perfekto instagrama dzīvi aizmirst pamatvērtības un patiesībā dzenas pakaļ pilnīgām muļķībām."

Tags

Lasāmgabali Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form