'Sēdēt mājās' ar bērniem. Laura Grēviņa atklāti par pilna laika māmiņas ikdienu
Foto: Privātais arhīvs

Pat ar izcilu fantāziju un empātijas spējām apveltīti cilvēki, kam vēl nav bērnu, nespēj pat aptuveni nojaust, cik ļoti mazuļa piedzimšana izmaina ierasto dienas kārtību. Tādēļ piedāvājam pa atslēgas caurumu ielūkoties pilna laika divu bērnu māmiņas Lauras Grēviņas ikdienā un uzzināt, ko tad īsti dara mammas, "sēžot" mājās ar vienu, diviem vai pat vairākiem bērniem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
"Būs vakari, kad jūs, kā vecāki, būsiet "izbesījušies" un noguruši, un vienīgais, kam atradīsiet spēku, būs ieliet glāzē vīnu..." Laura Grēviņa

"Bet būs arī vakari, kad pēc bērnu aizmigšanas, ar vīru atslīgsiet dīvānā, un runāsiet par to, cik lieliski, ka jums viņi ir," – atklāti atzīst Laura, kura amatu apvienošanas kārtībā ir arī kulinārijas žurnāliste un bloga "Viensplusviens" līdzautore, piebilstot, ka būt mājās ar bērnu nebūt nenozīmē "sēdēt" mājās ar bērnu.

Iejusties pilna laika mammas ādā un gūt vismaz aptuvenu priekšstatu par to, kas tad īsti ir bieži pieminētā "mājās sedēšana", palīdzēs Lauras detalizēti aprakstītā dienas notikumu gaita, kas, cerams, ne vienam vien liks aizdomāties un šādās tādās situācijas pret "mājās sēdētājām" izturēties ar lielāku sapratni un iejūtību.

Tags

Bērni Bērnu audzināšana Sievietes Toms Grēviņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form