Slēpes pie kājām un šautene uz muguras. Daudzpusīgā biatloniste Annija Keita Sabule
Foto: Privātais arhīvs

Slēpes pie kājām un šautene uz muguras – tāds ir ierastais veidols, kādā ziemas un sacensību periodā var satikt biatlonisti Anniju Keitu Sabuli. Tomēr, neraugoties uz viņas kaislību pret šo sporta veidu, viņa savā ikdienā pagūst padarīt vēl ļoti daudz ko – pabūt ar mīļajiem, studēt, riteņot, uzturēt sevi formā un būt laimīga.

Annijas biatlona stāsts aizsākās vēl tad, kad viņa bija pavisam maza meitene. "Man bija septiņi gadi, mācījos pirmajā klasē un teicu vecākiem, ka ir tāda iespēja pamēģināt. Man šķita interesanti, jo tas atšķīrās no citiem ierastajiem sporta veidiem. Tā arī vecāki piekrita, un devāmies uz pirmo treniņu. Sākumā jau pašai nemaz nepatika, jo biju viena pati starp lielākiem bērniem, gribēju iet prom, bet vecāki kaut kā pierunāja palikt un pieaicināja uz biatlonu arī manu māsu un brālēnu, lai man būtu kompānija. Šaut pamēģināju jau pirmajā treniņā, un tā tas viss arī aizgāja. Lēnītēm, lēnītēm, līdz nonācu līdz pirmajam pasaules čempionātam, un tad jau ceļš un domas pavērtās pavisam citā līmenī," stāsta Annija.

Pavisam noteikti – pats galvenais, kas mani aizrauj, ir izaicināt pašai sevi, parādīt sev, ko spēju un cik labi spēju. Annija Keita Sabule

"Ar biatlonu nodarbojos jau tik ilgi, ka man tas nāk un nāca tā dabīgi. Nekas netiek darīts piespiedu kārtā, un tā arī rezultāti un vēlme auga. Neteiktu, ka esmu profesionāla sportiste, jo zinu, ka tad būtu jāmaina ļoti daudz manu ikdienas lietu, piemēram, pārtika. Bet nopietni nodarbojos, jo jūtu, ka manī sēž vēlme pierādīt sev un apkārtējiem, ko spēju."

Slēpes pie kājām un šautene uz muguras. Daudzpusīgā biatloniste Annija Keita Sabule
Foto: Privātais arhīvs

"Mani aizrauj pats biatlons. Šis sporta veids ir neparedzams, tieši tāpēc tik interesants un aizraujošs man kā sportistei. Pavisam noteikti – pats galvenais, kas mani aizrauj, ir izaicināt pašai sevi, parādīt sev, ko spēju un cik labi spēju. Biatlons man nozīmē ļoti daudz. Ar šo sportu kopā esmu gājusi cauri gan priekiem, gan bēdām. Dzīves skola un pieredze, kuru nekur citur nekad neiegūšu. Emocijas, kuras man neviens nekad neatņems! Tas ir neaprakstāmi, ko sports spēj dot cilvēkam. Esmu laimīga, ka mana dzīve iegrozījās šādās sliedēs," tā Annija.


Source

DELFI Viņa

Tags

Lasāmgabali Sievietes
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form