11 idejas, kā pavasarī valkāt universālo džinsa jaku
Foto: Shutterstock

Džinsa auduma jaka ir viens no universālākajiem apģērbiem, kas lieliski iederas pavasara un vasaras garderobē. To iespējams saskaņot ne tikai ar džinsa vai cita auduma biksēm, svārkiem, bet arī vasarīgām kleitām. Turpinājumā smelies iedvesmu 11 idejās, kā valkāt un kādu džinsa jaku izvēlēties šajā sezonā.

Savulaik modes eksperte Olga Kolotova norādīja, ka šajā pavasarī aktuāls ir balināts džinsa audums – tas var izpausties gan jakās, kleitās, gan biksēs. Izbalināto džinsa audumu aktualitāte nāk no 80. gadiem. Tāpēc idejas, kā valkāt, var smelties tieši tā perioda attēlos un video. Tāpat nav jāuztraucas, ka vienā komplektā nēsāsi, piemēram, gan jaku, gan svārkus vai bikses no viena auduma.

Ja aktuālajās tendencēs parādās balināts džinsa audums, par mūžīgu klasiku varētu dēvēt klasiski zilu džinsa jaku. Iegādājoties labas kvalitātes, tā kalpos vairākus gadus. Savukārt, ja vēlies atsvaidzināt šo ierasto apģērbu, vari izvēlēties tādu jaku, kura veidota netradicionālā griezumā vai, piemēram, papildināta ar košiem izšuvumiem, bārkstīm vai kabatām. Tāpat jakās var tikt saskaņoti vairāku krāsu džinsa audumi, kas lieliski atsvaidzinās ierasto tērpu.

View this post on Instagram

A post shared by Fashion Canadians (@fashioncanadians) on Mar 23, 2019 at 8:42am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Suburban Faux-Pas by Krystin (@krystin_lee) on Jun 25, 2018 at 6:30pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on Nov 12, 2018 at 4:46am PST

View this post on Instagram

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on Apr 20, 2019 at 7:29am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Rochelle Johnson (@iambeauticurve) on Apr 13, 2019 at 10:22am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe) on Apr 26, 2019 at 4:22am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Soraya Bakhtiar (@sorayabakhtiar) on Nov 10, 2018 at 1:44pm PST

View this post on Instagram

A post shared by Cosmopolitan (@cosmopolitan) on Apr 26, 2019 at 5:50am PDT

View this post on Instagram

A post shared by ELLE UK (@elleuk) on Apr 23, 2019 at 5:40am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Katie Sturino (@katiesturino) on Jun 13, 2017 at 12:13pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem) on Aug 18, 2018 at 12:00pm PDT

Source

DELFI Viņa

Tags

Garderobe Iedvesma Jaka Modes tendences pavasaris Sievietes Vasara
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form