Asinsdonoriem pirms Jāņiem dāvinās brīvbiļetes uz kino
Foto: VADC

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) otrdien, 21. jūnijā, pirmajiem 30 asinsdonoriem, kuri ieradīsies VADC Sēlpils ielā 9, dāvinās brīvbiļetes uz "Multikino". Šī akcija tiek rīkota, lai sarūpētu pietiekamu asins krājumu Līgo svētku brīvdienām, informēja centra pārstāve Zane Mousavi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ja viens donors spēj izglābt trīs cilvēku dzīvības, tad ar šo pārsteigumu mēs pateiksimies visiem tiem donoriem, kuri kopīgi izglābs teju 100 dzīvības," skaidro Anna Daļecka, "Multikino" pārstāve.

21. jūnijā VADC donorus gaidīs no pulksten 8 līdz 16.30.

Ekonomējot savu laiku, asins donora anketu iespējams aizpildīt internetā – VADC mājaslapā "Donors.lv".

Tāpat mājaslapā iespējams uzzināt VADC izbraukumu grafiku, iegūt informāciju par asins krājumu un asins ziedošanas punktiem visā Latvijā.

VADC atgādina – lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru, jo no 2015. gada 1. jūlija uzsākti bezskaidras naudas norēķini.

Pašlaik tiek gaidīti visu asinsgrupu donori, bet jo īpaši 0-, 0+, B- un AB- asinsgrupu donori.

Tags

Valsts asinsdonoru centrs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form